Vlastní postaven z modulární LED obrazovky a Video stěny


Newstar LED nabízí nejnovější LED technologie a zobrazuje video. Jejich škála dostupných zásob umožňuje Newstar LED pro některé z největších a nejkomplexnějších výstav po celé zemi. Událost výrobci spoléhají na LED Newstar přispět k dosažení jejich vizi, protože nabízejí široký výběr LED možností, včetně nových HD LED technologie, spolehlivé služby.

Koncerty

Denní světlo viditelné Video – přinese živě jsem-MAG pro Vaši akci mísen se sponzorem video obsahu pomoci zvýšit příjmy sponzorství podél
s zábavné je to publikum. Plné fotoaparát výrobní balení k dispozici.

Vlastní velikosti Built-Design libovolné velikosti obrazovky pro vaše publikum bez ohledu na to, jak masivní je událost.

Flexibilní nastavení – Newstar LED obrazovky mohou být zavěšeny na jevišti střecha nebo samostatný nosník spolu se zem podporované na lešení.
Lehký možnosti jsou k dispozici, mohou být zmanipulovaná tak, aby mobilní pracovní.

HD Ready! – Newstar LED se chopila této nové technologie s zbrusu nový Epistar a národní Star zásob. Maximalizujte rozlišení, zda se natáčení v SDI nebo HD.
Počasí - déšť nebo lesk můžete vždy spolehnout na Newstar LED obrazovce být zábavné.

Scénografie

Vnitřní/venkovní produkty dostupné – Newstar LED nabízí Indoor a Outdoor výrobky fromShenzhen továrny s nejmodernější LED displeje a led obrazovky výrobní stroje.

Newstar LED je vždy věnovala hledání venkovní řešení v zemi.
Lehký možnosti – LED nyní mohou pracovat v jakékoliv místo, včetně malé hotelové sály až některé z nejznámějších sportovním dění v zemi. Newstar LED může poskytnout osobní zkušenost pro jakýkoli druh místo omezení.
Fantazie – nechte Newstar LED dosáhnout vaši vizi s jeho přizpůsobitelné obrazovka inventáře.

Design Expo/Booth

"Wow" faktor – přidat atraktivní vzhled LED na vašem nastavení. Mnoho vnitřní LED displejů jsou k dispozici pracovní výrobky.
Vysoké rozlišení – vzdálenost pohledu není problém s těmito led s vysokým rozlišením obrazovky k dispozici k pronájmu a převládající v mnoha z největších výstav po celé zemi, včetně Detroit Auto Show.
"Prostor jsou peníze" – Newstar LED nabízí LED displej možnosti, které mohou být stohovatelné nebo visel ve struktuře pomoci minimalizovat své stopy a stále dosáhnout vašich potřeb.

Quick Contact

Contact Information

3.Building, Technologický park Hengchangrong (Hi-Tech), Shilongzai, Shiyan Town, Shenzhen, Čína

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board